Misja firmy MAMA'Z

Ciąża zaczyna nowy, wielki i wspaniały etap w życiu kobiety - staje się ona matką! Pojawiają się nowe emocje, budzą się nowe uczucia, zmienia się wewnętrzny świat. Kolosalne zmiany przeżywa również ciało kobiety - teraz musi ono dbać o rozwój małego człowieka, przygotować się do porodu i karmienia piersią. W tym okresie szczególnie ważne dla kobiety jest poczucie opieki i wsparcia rodziny, pewność siebie i dobre samopoczucie.

Misja naszej firmy – to uczynić życie mamusi łatwiejszym i bardziej przyjemnym. Wierzymy, że na każdym etapie macierzyństwa można a nawet trzeba dobrze się bawić :)

Końcówka A'Z w nazwie naszej firmy (MAMA'Z), oznacza pragnienie myślenia o wszystkich pytaniach od A do Z, które są ważne dla naszych drogich matek.

Kierujemy się tą zasadą w doborze naszych produktów, a są to: odzież ciążowa, odzież do karmienia, nosidełka ergonomiczne do noszenia niemowląt, ubranka dla dzieci

Nasze ubrania ciążowe są piękne i pozytywne, wysokiej jakości i uniwersalne (większość modeli - 2w1 - mogą być noszone zarówno w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze).

Matki muszą spędzać dużo czasu z małymi dziećmi na rękach. Nasze nosidełka ergonomiczne do noszenia niemowląt - to mali pomocnicy matek, dzięki którym życie staje się bardziej komfortowe i przyjemne.

Dobry nastrój dziecka to podstawa dobrego nastroju matki. Mamy nadzieję, że nasze bardzo pozytywne ubrania dla dzieci rozweselą Cie i Twój skarb.

Nasza firma jest młoda, uczymy się i popełniamy błędy (jak dzieci :)), ale wierzymy, że razem z Wami, możemy coś zmienić żeby macierzyństwo stało się łatwiejsze i bardziej przyjemne! Dołącz do naszego klubu MAMA’Z! Subskrybuj nasz newsletter.

W trosce o Was:

1) Wyślemy szybko, w ciągu 48 godzin. Wiemy, jak ważne dla mamy jest to, żeby szybko dostać to, czego chce. Dzieci rosną w ekspresowym tempie i nie ma czasu na czekanie. Dbamy o stałą dostępność towarów w magazynie, aby wysłać je do Ciebie niezwłocznie.

2) Możesz być spokojna o jakość i funkcjonalność. Nasz towar jest testowany przez doświadczone matki, zanim zaoferujemy Ci go na naszej stronie internetowej. Chcemy upewnić się, że produkt jest praktyczny i wygodny, a jakość doskonała.

3) Możesz naprawdę zaoszczędzić. Nie tylko sprzedajemy towary w konkurencyjnych cenach, ale także staramy się, aby nasze ubrania ciążowe mogły być noszone na różnych etapach macierzyństwa (w ciąży i w okresie karmienia piersią).

4) Ten produkt będzie Ci odpowiadał. Każda kobieta jest indywidualna, również jej potrzeby i gusta, zwłaszcza jeśli chodzi o ubrania ciążowe. Wybieramy wzory, które uwzględniają wiele istotnych niuansów. Za pomocą naszej tabeli rozmiarów możesz wybrać dokładnie to, co będzie najlepiej dopasowane do twojej sylwetki.

5) Nawet jeśli ubranie ciążowe nie będzie dopasowane, można je zwrócić. W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, można zwrócić ałbo wymieniać towar. Na stronie Zwroty i Reklamacje można znaleźć prostą instrukcję jak to zrobić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl